Bea fejkblog.se
En spektakulär berättelse

Thu, 23 Dec 10 16:48:28 +0000

Äntligen klar med animationen!

www.youtube.com/watch

bild

Wed, 22 Dec 10 17:38:02 +0000

Dan före dan...

bild

Tue, 21 Dec 10 18:43:35 +0000

bild

Tue, 14 Dec 10 18:23:15 +0000

Pannkakor till kvällsmat!

Det gäller att passa på! =)

bild

Wed, 08 Dec 10 10:25:48 +0000

www.pcpro.co.uk/news/interviews/363418/q-a-why-money-doesnt-motivate-file-sharers

"For example, you could try introducing non-commercial use levies on iPods or DVD players. It’s a lump sum you would pay over and above the purchase price when you buy the device, with the understand that you’re going to use it to access digital content."

Ja, det borde räcka tycker man...
sv.wikipedia.org/wiki/Privatkopieringsers%C3%A4ttning

bild

Tue, 07 Dec 10 14:23:34 +0000

www.sciencebasedmedicine.org/

Folk har det för bra...tror att de är odödliga.
bild

Wed, 01 Dec 10 15:59:04 +0000

bild

Fri, 26 Nov 10 10:39:05 +0000

bild

Fri, 26 Nov 10 10:27:00 +0000

Flygbåtar smygtårtor smakfulla bulldoggar synagoga smygfylla smarty pants dubbelglugg bugg huggskott matsal meny badplats grävskopa snedvriden matplats dagbok snusdosa mespropp snyting bortbyting förbytt småaktig bombnedslag krav

Testar lite automatskrift...

bild

Tue, 23 Nov 10 18:24:37 +0000

bild

Fri, 19 Nov 10 13:04:38 +0000

bild

Mon, 15 Nov 10 15:58:30 +0000

Sjukt intressant!

bild

Fri, 12 Nov 10 15:48:32 +0000

På vägen går tio småskumma banditer.
De har ett byte, ja oj vad de sliter.

Vad bytet är det kan man enkelt se,
det är en tomte som är jäkligt sne.

Snart är det jul. Det gäller att vara ute i god tid om man ska hinna med allt.

bild

Thu, 11 Nov 10 13:56:46 +0000

Beatrice har skaffat hund. Det var hur enkelt som helst, bara att ta med sig hem. Det står alltid någon bunden utanför mataffären hon frekventerar.

Hunden är liten och klen så hon har döpt den till Det lilla huset på prärien.

bild

Tue, 09 Nov 10 12:20:38 +0000

Så sjukt jävla fett najs att Grotesco har kommit med nya avsnitt :)

svt.se/2.144499/grotesco

bild

Thu, 28 Oct 10 13:17:28 +0000

bild

Fri, 22 Oct 10 12:21:24 +0000

Skrämmande!

bild

Thu, 21 Oct 10 14:33:42 +0000

bild

Thu, 21 Oct 10 07:41:35 +0000

Framtiden när artisterna till sist blir så lata att de inte ens orkar turnera...

singularityhub.com/2010/10/20/this-rocking-lead-singer-is-a-3d-hologram-video/

bild

Wed, 20 Oct 10 07:09:51 +0000

bild

All rights reserved The United States of Emp (USE) 2013.