Bea fejkblog.se
En ärorik berättelse

Mon, 22 Aug 11 19:53:03 +0000

Herregud ja. Vad ska jag säga?

Suddenly it came to me, I had been completely unaware.
The things that I´d been seing, they were never really there.

bild

Wed, 10 Aug 11 07:11:38 +0000

bild

Tue, 19 Jul 11 14:21:06 +0000

Jag fick ett mail precis om "advanced penis enlargement".

Jag är alltid lite skeptiskt till sådana erbjudanden. För inte så länge sedan så fick jag ett mail om vanlig penis enlargement som jag nappade på. Kostade mig 200 dollar trots uteblivet resultat...

Den här gången ska jag verkligen maila dem och ta reda på så mycket som möjligt innan jag bestämmer mig.

bild

Mon, 18 Jul 11 16:41:34 +0000

Det e sommar...det e lågsäsong och långkalsong.

Solen skiner...det e shortsväder och munläder.

Skönt är det...ledighet och otillgänglighet.

bild

Mon, 11 Jul 11 08:15:10 +0000

Två veckor till...! :)

bild

Tue, 05 Jul 11 21:08:02 +0000

bild

Mon, 04 Jul 11 13:15:30 +0000

bild

Thu, 30 Jun 11 14:01:45 +0000

bild

Wed, 29 Jun 11 19:46:11 +0000

Haka på den nya trenden Electro swing! :)

open.spotify.com/album/3v2JcDHp2pZBwQgTO7CBoY

bild

Tue, 21 Jun 11 11:04:08 +0000

Mycket intressant program:

svt.se/2.150635/vad_ar_en_manniska

bild

Wed, 01 Jun 11 15:41:30 +0000

Jag vill vara fri och opvåverkad! Jag vill gå min egen väg.

Jag vill...jag vill...jag vill...

bild

Wed, 25 May 11 16:47:54 +0000

Jesus kristus! Nu var det ett tag sen jag gjorde mig hörd här.

Snart är det sommar. Här är lite somrig musik:

spotify:track:1W60qX7RsTkShNMtD7LAET

bild

Mon, 09 May 11 14:39:29 +0000

Äckliga iglar de är på kvällspressen:

www.newsmill.se/artikel/2011/05/07/ingen-f-rtj-nar-den-behandling-expressen-utsatt-oss-f-r

Väldigt obehagligt med den moralpanik som råder i Sverige också.

bild

Thu, 05 May 11 07:19:45 +0000

bild

Wed, 04 May 11 14:44:27 +0000

www.dn.se/nyheter/sverige/larvsprutande-fluga-sprids-soderut 

"Den tjocka flugan trodde att Malin Hallgrens öga var näsborren på en älg och sprutade ögat fullt med larver."

Prova själv! Det är inte så lätt att se skillnad...
bild

Wed, 04 May 11 07:22:23 +0000

Jag ser också allt. Ända bort till Eslöv!

bild

Fri, 29 Apr 11 13:48:46 +0000

Då var det över. Ringarna är på. Beas Nymfparakiter är nu man och hustru.

Pressens intresse har varit förvånasvärt svalt trots att Bea skickade ut pressreleaser i god tid.

Ikväll ska det festas med både kaffegök och cocktail.

bild

Wed, 27 Apr 11 14:41:46 +0000

"Fem...fyra...tre...två...nej det var inget förresten..."

"Vadå?! Fortsätt räkna ner nu för fan!"

"Glöm det."

bild

Wed, 20 Apr 11 17:07:27 +0000

Herre min jävla gud!

www.svd.se/sport/kjoltvang-uppror-badmintonsverige_6105583.svd

Kan de inte lika gärna spela nakna då om det är den gubbsjuka publiken de vill locka?

bild

Mon, 18 Apr 11 18:03:15 +0000

"Panik på Tellusbaserad rymdstation!
Försöksledaren fick en psykos och svalde nyckeln"

Bea låter hälsa genom ett medium att hennes mormor, vars namn börjar på B eller D eller något liknande, har det bra och att vi inte ska oroa oss. Mediumet själv låter hälsa att han har en hemsida som man gärna får besöka. www.vågatro.nu - "allt" inom "alternativ" "vetenskap".

bild

All rights reserved The United States of Emp (USE) 2013.